Najnowsze

Przed nami kolejne ciepłe dni. Termometry pokażą do 14 st. C

Najnowsze

Prognoza na niedzielę i na kolejne dni
Prognoza na niedzielę i na kolejne dni

Podczas najbliższych cieszyć się będziemy spokojną jesienią. W niedzielę i w poniedziałek popada tylko lokalnie. Od wtorku do czwartku ma z kolei się chmurzyć i mglić, jednak tylko o poranku. Temperatura dopisze - w ciągu nadchodzących pięciu dni będzie się wahać od 6 do 14 st. Celsjusza.

Niedziela

Na zachodzie Polski i na Pomorzu zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, z przelotnymi opadami deszczu. Na pozostałym obszarze kraju dzień zapowiada się pogodnie.

Na termometrach zobaczymy całkiem wysokie, jak na niemalże połowę listopada, wartości. Spodziewamy się od 8 st. C na Suwalszczyźnie, przez 12 st. C w centrum kraju, do 14 st. C na Podkarpaciu.

W województwach wschodnich może powiać z prędkością nawet 40-50 km/h. W pozostałych regionach też będzie wietrznie.

Poniedziałek

Na Pomorzu i w województwach południowych zachmurzy się i popada. W innych częściach kraju nie zabraknie z kolei przejaśnień i rozpogodzeń.

Choć nieco się ochłodzi, nadal będzie całkiem ciepło. Słupki rtęci wskażą od 8 st. C na północy Polski, przez 10 st. C w centrum kraju, po 11 st. C na południowym zachodzie.

Powieje słabo i umiarkowanie, z zachodu.

Wtorek

W całym kraju początek dnia będzie pochmurny i mglisty. Później się przejaśni.

Poprawie pogody nie będzie towarzyszyło ocieplenie. Mieszkańcy Podlasia powinni się spodziewać 6 st. C. 7 st. C odnotują mieszkańcy centrum, a 9 st. C Pomorza Zachodniego.

Z prognoz synoptyków wynika, że podmuchy wiatru będą słabe.

Środa

Podobnie jak we wtorek, w środę rano nie zabraknie chmur i mgieł. Potem zacznie się rozpogadzać.

Temperatura znów spadnie - tym razem do 6 st. C na Suwalszczyźnie, 7 st. C w województwach centralnych i 8 st. C na Dolnym Śląsku.

Słaby wiatr powieje z południowego wschodu.

Czwartek, 15 listopada

Pierwsza połowa dnia zapowiada się pochmurno i mglisto, potem powinno juź być ładnie i odrobinę cieplej niż poprzedniego dnia.

Na termometrach zobaczymy od 6 st. C na Warmii, Mazurach i na Suwalszczyźnie, przez 8 st. C w centrum, do 11 st. C na Dolnym Śląsku.

Z południowego zachodu nad Polskę nadciągnie słaby wiatr.

Autor: map/ŁUD / Źródło: TVN Meteo

Pozostałe wiadomości