Najnowsze

Przed nami chłodniejsze dni. Miejscami przelotnie popada

Najnowsze

[object Object]
Tomasz Zubilewicz o pogodzie w najbliższych dniachtvnmeteo.pl
wideo 2/15

Najbliższe dni przyniosą w wielu regionach przelotne opady deszczu. Po cieplejszej środzie z każdym kolejnym dniem na termometrach będą pojawiać się coraz niższe wartości.

We wtorek na północy i wschodzie kraju wystąpią stopniowo zanikające przelotne opady deszczu do trzech litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach pojawi się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie od 16 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie do 23 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje z zachodu, słabo i umiarkowanie, ale miejscami wiatr może być silniejszy.

Wyjdzie słońce

Środa przyniesie na ogół słoneczną aurę. Termometry pokażą maksymalnie od 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

W czwartek mieszkańcy zachodnich regionów kraju muszą spodziewać się przelotnego deszczu. W pozostałej części Polski będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 24 st. C na Podkarpaciu. Słabo i umiarkowanie powieje ze zmiennych kierunków.

Prognoza pogody na środę i czwartektvnmeteo.pl
Prognozowane opady w najbliższych dniach (Ventusky.com)
Prognozowane opady w najbliższych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Chłodniej

W piątek na północy i zachodzie przelotnie popada. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 20 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 23 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

W sobotę na niebie pojawi się zmienne zachmurzenie. Należy się też spodziewać przelotnych opadów deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu.

Prognoza pogody na piątek i sobotętvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: kw/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock/ventusky.com

Pozostałe wiadomości