Najnowsze

Prognoza pogody na dziś: zrobi się ciut cieplej. Miejscami padać będzie deszcz lub śnieg

Najnowsze

Prognoza pogody na środę

W środę pogodnej aury mogą spodziewać się mieszkańcy wschodnich regionów kraju. Na pozostałym obszarze przewidywane są opady deszczu lub miejscami deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Temperatura wyniesie od 8 do 12 st. C.

Środa będzie pogodna, ale tylko na wschód od linii Wisły. Z południowego zachodu wkroczy nad ranem front atmosferyczny, który przyniesie opady deszczu w pozostałej części kraju. W górach będzie padać deszcz ze śniegiem i śnieg.

W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od 8 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej do 12 st. C na Rzeszowszczyźnie.

Powieje słabo i umiarkowanie z południowego wschodu.

Odczujemy chłód

W środę napłynie wilgotne, ale nieco cieplejsze powietrze z południowego wschodu. Mimo to będziemy odczuwać chłód z powodu dość silnego wiatru i sporej porcji wilgoci w powietrzu. Warunki biometeorologiczne w północno-wschodniej Polsce będą neutralne, w pozostałej części kraju - niekorzystne.

WIĘCEJ TAKŻE NA BLOGU NASZEGO SYNOPTYKA

Warunki biometeorologiczne na środę

Prognoza pogody dla regionów

WARSZAWA

Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. w dzień 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1010 hPa i waha się.

POZNAŃ

Na ogół pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1010 hPa i waha się.

GDAŃSK

Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. 10 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, wschodni. Ciśnienie w południe 1023 hPa i waha się.

WROCŁAW

Pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 1004 hPa i waha się.

KRAKÓW

Pochmurno z opadami deszczu. Temp. maks. w dzień 11 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe 993 hPa i waha się.

Autor: mar,mab/kka / Źródło: TVN Meteo