Najnowsze

Pogoda na Wigilię i Boże Narodzenie

Najnowsze

[object Object]
Pogoda na Wigilię i Boże Narodzenietvn24
wideo 2/15

Przed świętami nie widać zimy. W kolejnych dniach towarzyszyć nam będą opady deszczu. W sobotę jeszcze będzie ciepło, ale później temperatura zacznie spadać. W Boże Narodzenie prognozowane są miejscami cztery stopnie.

W sobotę w zachodniej części kraju na ogół będzie pochmurno, możliwe są opady do ośmiu litrów wody na metr kwadratowy. Na wschodzie zachmurzenie będzie zmienne, a na Podkarpaciu i w Małopolsce możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni, skręcający na południowo-zachodni.

Przedświąteczny deszcz

Niedziela powinna być pogodna na zachodzie, a na wschodzie może być pochmurnie. Możliwe są tam opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 6 st. C na Warmii do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

Przedwigilijny poniedziałek okaże się pochmurny, miejscami mogą pojawić się opady deszczu. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Podlasiu do 8 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

CO SZYKUJE POGODA NA SYLWESTRA I NOWY ROK? SPRAWDŹ WSTĘPNĄ POGODĘ

Pogoda na niedzielę i poniedziałektvnmeteo.pl
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Jaka pogoda na święta?

Wigilia zapowiada się pochmurnie, synoptycy nie wykluczają też opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni.

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia będzie pochmurny, możliwe są opady deszczu. Termometry pokażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany, a okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr.

Pogoda na wtorek i środętvnmeteo.pl
Prognozowane opady w kolejnych dniach (Ventusky.com)
Prognozowane opady w kolejnych dniach (Ventusky.com)Ventusky.com

Autor: dd/aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: TechPhotoGal/Pixabay.com (Pixabay License)/Ventusky.com

Pozostałe wiadomości