Najnowsze

Pogoda na dziś: w części kraju popada. Będzie do 25 stopni

Najnowsze

Pogoda na wtorek 15.06tvnmeteo.pl
wideo 2/16

Wtorek przyniesie niektórym regionom Polski słabe i przelotne opady. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 25 stopni. Miejscami pogoda może wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Na Podlasiu, Warmii, Mazurach, Pomorzu, Kujawach, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce należy się spodziewać przelotnego opady deszczu o sumie do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. W innych regionach dzień zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 25 st. C na Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu i zachodu.

Warunki biometeorologiczne

Najwyższa wilgotność powietrza wystąpi na północy i na północnym zachodzie. Odczuwać będziemy ciepło. W większości kraju biomet będzie neutralny, jedynie na północy i północnym zachodzie - niekorzystny.

Warunki biometeorologiczne we wtorek 15.06tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 22 st. C. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe ciśnienie osiągnie 1017 hPa.

Pogoda Kraków

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 24 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 989 hPa.

Pogoda Poznań

Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 23 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

Pogoda Warszawa

Zachmurzenie zmienne, wzrastające w ciągu dnia. Temperatura maksymalna sięgnie 23 st. C. Wiatr z zachodu i północnego zachodu będzie słaby i umiarkowany. W południe na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

Pogoda Wrocław

Pogodnie. Na barometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje z północnego zachodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie sięgnie 1003 hPa.

Autor: kw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock