Najnowsze

Dietą i sportem pokonała nieuleczalną chorobę

Najnowsze

Metamorfoza Kasi Żmudy

Tuż przed 40-tką zmieniła swoje życie. Schudła 25 kilogramów i zapanowała nad chorobą Hartona. Jak sama mówi, pokochała sport i uzależniła się od niego.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE? SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW!

Kasia Żmuda przeszła ogromną zmianę w swoim życiu tuż przed 40. rokiem życia. - Zmieniłam totalnie swoje życie, pokochałam sport, wręcz uzależniłam się od niego - mówi.

Schudła 25 kilogramów. Sama układała sobie dietę, nauczyła się, że da się żyć bez tłuszczu i cukru. Teraz motywuje innych do zmiany. A dlaczego postanowiła schudnąć?

Dzisiaj to ja rządzę chorobą

Kasia choruje na zespół Hortona, czyli przewlekłe zapalenie naczyń tętniczych dużego i średniego kalibru. Objawy to m.in. bolesne bóle głowy i gałek ocznych.

- Wymyśliłam, że może kiedy zmienię swój styl życia, to będę mogła zapanować nad chorobą i miałam rację, udało się. Od kiedy straciłam kilogramy i zaczęłam eksperymentować w kuchni, stałam się szefem. Dzisiaj to ja rządzę chorobą, a nie ona mną. Czasem powraca, ale nie z tak silną mocą jak kiedyś - mówi.

Kasia jest przykładem dojrzałej kobiety, która pokazuje, że można być fit w każdym wieku.

Zobacz jak zmotywować się do ćwiczeń:

Jak się zmotywować do ćwiczeń?
Jak się zmotywować do ćwiczeń?TVN Meteo Active

Autor: mar/mk / Źródło: Kontakt24

Pozostałe wiadomości