Najnowsze

Chmury deszczowe nasuną się nad polskie kurorty

Najnowsze

Prognoza pogody dla kurortów nadmorskich
TVN MeteoPrognoza pogody dla kurortów nadmorskich

Nad polskimi kurortami zbiorą się chmury. Z wielu z nich spadnie deszcz. Słońca zaświeci jedynie w niektórych ośrodkach wczasowych na Mazurach i w górach. Meteorolodzy przewidują od 16 st. C do 25 st. C.

Deszcze oraz burze prognozowane są w kurortach nad morzem. Turyści wypoczywający w Łebie, Pucku i we Władysławowie usłyszą grzmoty. W pozostałych miastach wypoczynkowych prognozuje się opady deszczu. Temperatura zawaha się od 17 st. C w Rewalu, Dziwnowie, Jastarni, Władysławowie i na Helu do 24 st. C w Krynicy Morskiej.

Na Mazurach pogoda w kratkę

Na Mazurach przewiduje się zróżnicowaną aurę. W wielu kurortach na niebie pojawią się chmury. Jedynie w Augustowie zaświeci słońce, a deszcz spadnie w Węgorzewie. Termometry wskażą od 23 st. C w Gołdapi do 25 st. C w Olsztynie, Ełku, Olecku i w Piszu.

Prognoza pogody dla kurortów mazurskich
Prognoza pogody dla kurortów mazurskich TVN Meteo

Trochę słońca w górach

Turyści przebywający w górach mogą spodziewać się burz w Świerardowie-Zdroju, Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Polanicy-Zdroju, Wiśle, Istebnej, Szczyrku, Żywcu, Suchej Beskidzkiej. W pozostałych kurortach aura powinna być pogodna. Synoptycy prognozują od 16 st. C w Karpaczu, Szklarskiej Porębie do 25 st. C w Rabce-Zdroju, Tymbarku i w Iwoniczu-Zdroju.

Prognoza pogody dla kurortów górskich
Prognoza pogody dla kurortów górskichTVN Meteo

Autor: mab/rp / Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości