Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  dużo słońca i nawet 27 stopni

  22-08-2019 06:27 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na wtorek Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pogodny i słoneczny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 27 stopni Celsjusza.

  W czwartek wszędzie powinno być pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 22 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu i południowego wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Na południowym zachodzie Polski wilgotność powietrza może być mniejsza niż 50 procent. W paśmie od województwa lubuskiego do województwa lubelskiego wilgotność może wynieść od 50 do 60 procent. Na północy kraju wartość ta może przekroczyć 60 procent. Komfort termiczny odczujemy jedynie na północy i północnym wschodzie kraju. W pozostałych regionach będzie ciepło. Biomet okaże się korzystny dla wszystkich mieszkańców Polski.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu. Ciśnienie po południu dojdzie do 1015 hPa i będzie się wahać.

  POZNAŃ

  Pogodnie, termometry wskażą maksymalnie 25 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie po południu dojdzie do 1016 hPa i będzie się wahać.

  GDAŃSK

  Pogodna aura, na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Ze wschodu powieje wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu dojdzie do 1028 hPa i będzie się wahać.

  WROCŁAW

  Słonecznie, termometry wskażą maksymalnie 27 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego wschodu. Ciśnienie po południu dojdzie do 1012 hPa i będzie się wahać.

  KRAKÓW

  Pogodnie, termometry mogą wskazać 25 st C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje ze wschodu. Ciśnienie po południu dojdzie do 1000 hPa i będzie się wahać.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...