Informacje
 • Prognoza na pięć dni: będzie nawet 13 stopni

  14-12-2019 16:20 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Pixabay.com/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W kolejnych dniach pogoda będzie znacząco odbiegała od tego, czego spodziewamy się w grudniu. W najcieplejszym momencie dnia miejscami temperatura wzrośnie do 13 stopni Celsjusza.

  W niedzielę pogodnie będzie tylko na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Deszcz spodziewany jest na Suwalszczyźnie, a na Podlasiu może spaść deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach na północy rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Pogodnie w całym kraju

  Początek tygodnia będzie pogodny w całym kraju. Na termometrach zobaczymy od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr.

  We wtorek wszędzie będziemy mogli liczyć na słońce. Temperatura wyniesie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy.

  Nawet 13 stopni

  Środa także zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Czwartek nie przyniesie zmiany w pogodzie - w całym kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...