Informacje
 • Pogodniej będzie tylko przez chwilę. Potem wrócą intensywne opady i silny wiatr

  11-03-2019 17:13 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Pod koniec tygodnia opady mogą być bardzo intensywne

  Shutterstock/Ventusky.com

  W najbliższych dniach czeka nas pogodowa mieszanka: przebłyski słońca, intensywny deszcz, przelotne opady śniegu, silne porywy wiatru. Na termometrach zobaczymy do 11 stopni Celsjusza.

  We wtorek na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie pojawią się przelotne opady śniegu. W pozostałej części kraju dzień okaże się pogodny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr, który w porywach osiągnie do 50 kilometrów na godzinę.

  Wiatr nadal może być silny

  W środę w wielu regionach spadnie intensywny deszcz, a na wschodzie kraju - deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z południowego zachodu. Jego porywy mogą osiągać do 60 kilometrów na godzinę.

  W przeważającej części Polski czwartek także okaże się deszczowy. Jedynie na Podkarpaciu będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach będzie osiągał do 70 kilometrów na godzinę.

  Intensywnie popada

  W piątek w całym kraju wystąpią dość intensywne opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni i południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny. W porywach rozpędzi się do 70 kilometrów na godzinę.

  Sobota zapowiada się równie deszczowo. Temperatura w najcieplejszych chwilach wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...