Informacje
 • Pogoda na pięć dni: teraz ciepło i słońce, później wróci deszcz

  18-12-2019 15:51 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Clem Onojeghuo/Unsplash.com/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  Kolejne dni będą pogodne i ciepłe, zwłaszcza jak na grudzień. Miejscami na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni. Pod koniec tygodnia w prognozach widać zmianę w pogodzie - spodziewamy się deszczu, będzie też chłodniej.

  W czwartek o poranku w całym kraju możemy spodziewać się mgieł i silnych zamgleń. Później będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Rzeszowszczyźnie. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  >>>SPRAWDŹ TEŻ: SYNOPTYK O POGODZIE NA ŚWIĘTA

  Nawet 13 stopni

  W piątek w całym kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy, umiarkowany i dość silny wiatr w porywach będzie osiągał do 60 kilometrów na godzinę.

  Sobota zapowiada się pogodnie na wschodzie kraju. W pozostałych regionach przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Więcej deszczu

  W niedzielę pogodnie będzie na południu Polski. Poza tym możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Temperatura wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy.

  Poniedziałek będzie pochmurny w całym kraju, prognozowane są też ciągłe opady deszczu. Termometry pokażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....