Informacje
 • Pogoda na dziś: w części kraju będzie prószyć śnieg

  03-12-2020 06:18 Biomet będzie niekorzystny lub neutralny
  Pogoda na czwartek 24.12 Foto: PAP/Łukasz Gągulski | Video: tvnmeteo.pl

  Na czwartek synoptycy prognozują opady śniegu w zachodniej połowie kraju. Termometry pokażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza.

  W czwartek w zachodniej połowie kraju okresami popada śnieg do 1-2 centymetrów. Na wschodzie Polski będzie pogodnie. Termometry pokażą od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Podkarpaciu. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-80 procent. W całej Polsce odczujemy zimno. Warunki biometeorologiczne będą neutralne we wschodniej połowie kraju, niekorzystne w zachodniej.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1000 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotne opady śniegu, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 1 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 998 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady śniegu, termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje umiarkowany, południowo-wschodni wiatr, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Okresami wystąpią opady śniegu, temperatura maksymalna wyniesie 2 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 994 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 985 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...