Informacje
 • Pogoda na dziś: upalnie w części kraju, do 30 stopni

  15-09-2020 06:21 Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane
  Prognoza pogody na sobotę 26.09 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Zapowiada się słoneczny wtorek. Będzie gorąco, a miejscami nawet upalnie. Termometry pokażą maksymalnie 30 stopni Celsjusza.

  Wtorek przyniesie słoneczną aurę w całym kraju. Temperatura maksymalna sięgnie od 25 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza pojawi się na północy kraju. W większości kraju odczujemy gorąco, na południowym zachodzie kraju zrobi się upalnie. Biomet będzie na ogół niekorzystny, tylko na krańcach północno-wschodnich neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Słonecznie, termometry pokażą maksymalnie 28 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu. Po południu ciśnienie wyniesie 1012 hPa.

  Pogoda Poznań

  Słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 29 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Po południu na barometrach zobaczymy 1012 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Słonecznie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 27 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu 1023 hPa i spada.

  Pogoda Wrocław

  Bezchmurnie, termometry pokażą maksymalnie 30 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu 1008 hPa i spada.

  Pogoda Kraków

  Bezchmurnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 29 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu 997 hPa i spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....