Informacje
 • Pogoda na dziś: spadnie trochę śniegu, od -2 do 2 stopni

  10-01-2021 06:19 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na noc 26/27.01 Foto: PAP/Marcin Bielecki | Video: tvnmeteo.pl

  We wszystkich regionach kraju w niedzielę poprószy śnieg. Jezdnie będą śliskie. Miejscami temperatura nie sięgnie wyżej zera.

  Niedziela upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami. Słabo - do 1 centymetra - przelotnie popada śnieg. Na drogach nadal będzie ślisko. Termometry pokażą maksymalnie od -2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C. na Nizinie Szczecińskiej. Z kierunku zachodniego będzie wiać słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę na obszarze całej Polski osiągnie ponad 80 procent. Wszędzie będzie odczuwalne zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie  w południe wzrośnie do 1022 Pa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 994 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Termometry pokażą 2 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1013 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i słabymi (poniżej 1 cm) przelotnymi opadami śniegu. Temperatura wzrośnie do 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1011 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura wyniesie 1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1009 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...