Informacje
 • Pogoda na dziś: powieje silniejszy wiatr, do 20 stopni Celsjusza

  10-04-2021 06:18 Biomet będzie niekorzystny lub neutralny
  Pogoda na noc 17/18.05 Foto: Kontakt 24/Jaga_ | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę miejscami przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 stopni Celsjusza.

  W sobotę na północy i zachodzie kraju wystąpią przelotne opady deszczu o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy Termometry pokażą maksymalnie od 9 stopni Celsjusza na Pomorzu do 20 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni, w górach będzie porywisty, powieje do 85 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-80 procent. Na północy kraju odczujemy chłód, w pasie centralnym komfort termiczny, a na południu ciepło. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na północy i północnym zachodzie Polski, w pozostałych regionach neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

  Pogoda Poznań

  Rano pogodnie, po południu przelotnie popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 12 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady deszczu, na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1017 hPa .

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 17 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1002 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie, termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 992 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....