Informacje
 • Pogoda na dziś: poranne mgły i kulminacja ciepła

  24-02-2021 06:18 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na poniedziałek 1.03 Foto: PAP/Adam Warżawa | Video: tvnmeteo.pl

  Środowy poranek może być miejscami mglisty. Później zrobi się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie nawet 18 stopni Celsjusza.

  W środę rano na wschód od linii Wisły pojawią się mgły ograniczające widzialność do 100 metrów. Poza tym dzień upłynie pod znakiem pogodnej aury. Termometry pokażą maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 18 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-70 procent. W niemal całym kraju odczujemy komfort termiczny, tylko na północnym wschodzie – chłód. Warunki biometeorologiczne będą korzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1021 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 16 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1021 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1031 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1019 hPa.

  Pogoda Kraków

  Bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1009 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...