Informacje
 • Pogoda na dziś: pogodny dzień, nawet 12 stopni

  20-02-2021 06:27 Warunki biometeorologiczne będą neutralne
  Prognoza pogody na środę 03.03 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę w całej Polsce będziemy mogli cieszyć się pogodnym dniem. Będziemy odczuwać komfort termiczny – temperatura sięgnie maksymalnie 12 stopni Celsjusza.

  Sobota w całym kraju zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 12 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się we wschodnich stronach kraju. Odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne będą neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje z południowego zachodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany. Po południu na barometrach zobaczymy 1013 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 1013 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. Po południu barometry pokażą 1024 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. Po południu na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu sięgnie 1000 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...