Informacje
 • Pogoda na dziś: pogodnie w wielu miejscach, chwilami silniej powieje

  25-10-2020 06:15 Biomet będzie na ogół neutralny
  Prognoza pogody na noc 26/27.11 Foto: PAP/Darek Delmanowicz | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela zapowiada się na ogół pogodnie, więcej chmur pojawi się tylko lokalnie. Na termometrach zobaczymy od 14 do 19 stopni Celsjusza. Chwilami może silniej powiać.

  Niedziela będzie pogodna, tylko na Pomorzu oraz południowym wschodzie kraju pojawi się więcej chmur, na Podkarpaciu pod wieczór możliwy jest słaby deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 17 st. C w centrum kraju do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wysoko w Karkonoszach możliwe jest do 10 st. C. Wiatr powieje z kierunków południowych, będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. W Sudetach jego porywy mogą osiągać do 60-80 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Na przeważającym obszarze kraju wilgotność powietrza będzie się utrzymywać w granicach 60 procent. W większości regionów odczujemy komfort termiczny, jedynie w części południowo-zachodniej - ciepło. Warunki biometeo na ogół okażą się neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Rano mglisto. W dzień pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 16 st. C. Południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr okresami będzie silniejszy. Ciśnienie południe osiągnie 1003 hPa, wolno spada.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura osiągnie maksymalnie 16 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe wyniesie 1012 hPa, wolno spada.

  Pogoda Poznań

  Rano mglisto. W dzień pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 18 st. C. Południowy, słaby i umiarkowany wiatr okresami okaże się silniejszy. Ciśnienie w południe wyniesie 1001 hPa, wolno spada.

  Pogoda Wrocław

  Rano mglisto, ale w dzień pogodnie. Temperatura wzrośnie do 19 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, a okresami silniejszy. Ciśnienie wolno spada, w południe wyniesie 997 hPa.

  Pogoda Kraków

  Rano mglisto. W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie wolno spada, w południe osiągnie 988 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...