Informacje
 • Pogoda na dziś: pochmurna aura,
  do 13 stopni Celsjusza

  02-04-2021 06:20 Warunki biometeorologiczne będą korzystne
  Prognoza pogody na noc 08/09.05 Foto: Kontakt 24/GrupaMT | Video: tvnmeteo.pl

  W piątek pojawią się miejscami przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 do 13 stopni Celsjusza.

  Piątek upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Na krańcach południowych wystąpi zanikający przelotny deszcz do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu i zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się w południowo-wschodnich regionach kraju. Pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1015 Pa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz, termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 985 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1006 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...