Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami przelotnie popada deszcz, do 18 stopni

  23-10-2020 06:17 Biomet będzie na ogół niekorzystny
  Pogoda na czwartek 24.12 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Piatek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu w części kraju. Nie zabraknie też miejsc z pogodną aurą. Termometry pokażą maksymalnie 18 stopni Celsjusza.

  W piątek także czeka nas zmienne zachmurzenie, a w pasie dzielnic północnych i środkowych przelotnie popada. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 18 st. C w Małopolsce. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunku zachodniego.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w piątek w całej Polsce będzie wysoka, w pasie od Ziemi Lubuskiej, przez Wielkopolskę i Mazowsze, po południe Podlasia. Wszędzie będzie odczuwalny komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się na ogół niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, w południe zobaczymy na barometrach 1010 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, na termometrach zobaczymy do 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 989 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni, wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1000 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 999 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, temperatura wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...