Informacje
 • Pogoda na dziś: dzień bez opadów,
  do 25 stopni

  14-06-2020 06:20 Biomet będzie korzystny
  Pogoda na poniedziałek 22.06 Foto: PAP/EPA/YONHAP | Video: tvnmeteo.pl

  Przez ostatnie dni we znaki dawały nam się opady i burze. Według prognoz niedziela przyniesie przerwę od gwałtownych zjawisk. Pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie, a termometrach zobaczymy maksymalnie 25 stopni.

  Niedziela upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, przeważnie północno-wschodni.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie 60-70 procent. Wszędzie odczujemy komfort termiczny, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Pogoda Trójmiasto

   

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp maks. 20 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe 1016 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 24 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe 979 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 24 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe 1001 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 21 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, w południe 1000 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 25 st. C Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie w południe 996 hPa, waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....