Informacje
 • Pogoda na 5 dni: aż 29 stopni w cieniu

  09-06-2021 15:43 Co przyniesie nam pogoda
  Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dni (Ventusky) Foto: Shutterstock | Video: Ventusky

  Najbliższe dni przyniosą nam sporo słońca. Jeśli pojawią się opady, to tylko słabe i przelotne. W poniedziałek na termometrach możemy zobaczyć nawet 29 stopni Celsjusza.

  Czwartkowy poranek zapowiada się na ogół słonecznie. W ciągu dnia na niebie pojawi się zmienne  zachmurzenie. Na wschodzie i południu wystąpią przelotny deszcz i burze, którym towarzyszyć będą opady rzędu 10-20 litrów wody na metr kwadratowy i porywy wiatru do 60-80 kilometrów na godzinę. Temperatura maksymalna sięgnie od 23 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku.  Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  W piątek należy się spodziewać zmiennego zachmurzenia. Na wschodzie popada przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 st. C na Podlasiu do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

  Jaka pogoda będzie w weekend?

  Sobota upłynie pod znakiem przelotnego deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Niedziela będzie na ogół słoneczna, tylko na Podkarpaciu możliwe są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu.

  W poniedziałek będziemy mogli cieszyć się słoneczną aurą. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 st. C na Podlasiu do 29 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W niedzielę chłodniejsze atlantyckie powietrze zaczęło wypierać afrykański żar. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...