Informacje
 • Zimowy akcent tej jesieni.
  U Reporterów 24 zrobiło się biało

  03-11-2016 08:57 Zobacz zdjęcia miejsc, gdzie śniegu było najwięcej

  Czwartek z opadami śniegu

  Kontakt 24

  Na początku listopada pojawił się śnieg. Reporterzy 24 informują, że biało zrobiło się m.in. w woj. dolnośląskim i pomorskim.

  Jak relacjonował Reporter 24 Mateusz Szumlas ze Świeradowa Zdroju (woj. dolnośląskie), na lokalnych drogach śniegu było tak dużo, że wyjechały pierwsze pługopiaskarki. Zaznaczył też, że przez noc utrzymywały się przygruntowe przymrozki, drogi były bardzo śliskie, a jazda niebezpieczna.

  Z kolei Reporterka 24 krad dodała, że śnieg padał też w rejonie Szczyrku (woj. śląskie). Kolejny raz tej jesieni mieszkańców przywitał rano widok białego puchu za oknem.

  O opadach śniegu poinformowali też mieszkańcy Kaszub. Na dowód przedstawiają zdjęcia z rejonu Kościerzyny (woj. pomorskie).

  Zimowy początek listopada

  W czwartek w całym kraju będzie pochmurno, ale pojawią się przejaśnienia. W pasie województw wschodnich i centralnych wystąpi przelotny deszcz lub deszcz ze śniegiem. W górach poprószy śnieg.

  Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Umiarkowany i dość silny zachodni wiatr, w porywach do 40-60 km/h, może obniżyć odczucie temperatury. Na Pomorzu niewykluczone, że powieje z prędkością ponad 60 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Zima
  Wracam , jednak się nie udało i muszę dodać że mam lat 12 i mi się dużo marzy ale przede mną jeszcze wiele, pewnie stracę nadzieję w Polsce na lepsze życie bo to okrutny kraj, i powiem wam ludzie że wolałbym sprzątać ulice w UK lub Niemczech bo dają mi wynagrodzenie dużo dużo większe niż w Polsce, zakwaterowanie i dobre wyżywienie niż w Polsce gdzie człowiek ciężko pracujący zarabia maksymalnie 1500 zł wstyd, chamstwo !
  ~synoptyk /2016-11-03 17:51
 • zima
  kiedy atak zimy w woj.łódzkim ale w powiecie łaskim proszę powiedzieć i pozdrawiam serdecznie TVN meteo nie likwidujcie kanału ja za 2 lata idę do pracy tam i wam trochę wzmocnię kanał z dobrymi prognozami ja wszystkie śledzę prognozy i dopiero dajek i tak codziennie dzisiaj dałem nową prognozę ze ma sypać moim województwie w przyszłym tygodniu zobaczymy na ile procent się sprawdzi ja k ktoś wie że będzie moim sypać w powiecie łaskim to proszę napisać ok pa
  ~synoptyk /2016-11-03 12:12

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....