Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 18°C 18°C 11°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: aura źle wpłynie na nasze samopoczucie

  16-04-2021 06:20 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Tomasz Zubilewicz o pogodzie i sytuacji hydrologicznej tvnmeteo.pl

  Piątek przyniesie nam opady deszczu, a miejscami także deszczu ze śniegiem. Odczujemy chłód, a temperatura maksymalna wyniesie 11 stopni Celsjusza. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  W piątek należy spodziewać się okresowych opadów deszczu, a na Podkarpaciu deszczu ze śniegiem rzędu 2-7 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 11 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Wiatr z północy powieje słabo i umiarkowanie.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza wystąpi w południowo-wschodniej części kraju. Odczuwać będziemy chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Okresami opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Poznań

  Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. Ciśnienie po południu osiągnie 1011 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północy. Po południu na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Okresami opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu osiągnie 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Okresami opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. Ciśnienie po południu sięgnie 994 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze z Afryki jest już w drodze do Polski....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....