Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 27°C 29°C 19°C Przeważnie słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: pochmurno, miejscami wietrznie

  18-11-2020 06:17 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na czwartek 24.12 tvnmeteo.pl

  Środa będzie pochmurna, ale pojawią się przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Będą regiony, w których może silniej powiać.

  Środa zapowiada się pochmurno i mglisto z przejaśnieniami oraz rozpogodzeniami, postępującymi od zachodu w głąb kraju. Tylko na wschodzie i północnym wschodzie będzie na ogół bez przejaśnień, a do południa miejscami pojawią się słabe opady deszczu lub mżawki. Termometry pokażą od 9 stopni Celsjusza na wschodzie, przez 11 st. C w centrum kraju, do 13 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, na północy okresami dość silny.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 70-90 procent. Wilgotno i chłodno będzie na północy, w centrum i na wschodzie, w pozostałych regionach odczujemy komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne na wschodzie kraju, neutralne w pasie od Pomorza aż po Podkarpacie, a korzystne na Dolnym Śląsku.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno i mglisto, możliwe są przejaśnienia. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1014 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno i mglisto, po południu możliwe są przejaśnienia. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 12 st. C. Wiatr powieje z południowego zachodu, będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1022 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno i mglisto z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno i mglisto z przejaśnieniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 13 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1012 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno i mglisto z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Wiatr powieje z południowego zachodu, słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1002 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....