Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 23°C 23°C 12°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Pogoda na dziś: będzie padać w całym kraju, od 10 do 20 stopni

  27-09-2020 06:20 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na czwartek 24.12 tvnmeteo.pl

  Niedziela upłynie pod znakiem obfitych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 stopni Celsjusza. Powieje też silniejszy wiatr, w porywach do 60 kilometrów na godzinę.

  Niedziela będzie pochmurna, a jeśli zdarzą się przejaśnienia, to nieliczne. Prognozowane są opady deszczu, lokalnie w ciągu 12 godzin może spaść do 25 litrów wody na metr kwadratowy. Wysoko w górach możliwy jest śnieg, spadnie go do jednego-trzech centymetrów. Temperatura maksymalna osiągnie od 10 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej do 20 st. C na Suwalszczyźnie. Wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę. Powieje przeważnie z zachodu lub południowego zachodu.

  Warunki biometeo

  W niedzielę wilgotność powietrza w całym kraju przekroczy 90 procent. Odczujemy chłód, a w południowo-zachodniej części kraju - zimno. Warunki biometeo będą niekorzystne w całej Polsce.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno z opadami deszczu, temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Wiatr będzie wschodni i północno-wschodni umiarkowany, okresami w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie do 1001 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami deszczu, temperatura maksymalna osiągnie 11 st. C. Z zachodu i południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr, okresami w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 975 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z opadami deszczu, temperatura maksymalna wyniesie 12 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach osiągnie do 60 km/h, powieje z zachodu bądź południowego-zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 991 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z opadami, temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Z zachodu i południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr, będą momenty, kiedy porywy osiągną do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 988 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z opadami deszczu, temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami w porywach osiągnie do 60 km/h. Nadciągnie z zachodu i południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe jego wartość wyniesie 988 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....