Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 24°C 25°C 15°C Częściowo słonecznie
zwiń
Informacje
 • Pogoda na 5 dni: miejscami tylko 10 stopni. W górach może spaść śnieg

  26-09-2020 15:52 Sprawdź, co czeka nas w kolejnych dniach w pogodzie
  Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com) Ventusky.com

  Kolejne dni przyniosą dużą zmianę w pogodzie. Zrobi się chłodniej. Temperatura w dzień miejscami nie przekroczy 10 stopni Celsjusza. W wielu regionach możliwe są opady deszczu, a w górach może poprószyć śnieg.

  W niedzielę będzie pochmurno, pojawią się nieliczne przejaśnienia. Pojawią się też opady deszczu, lokalnie przekraczające 25 litrów na metr kwadratowy w ciągu 12 godzin. Wysoko w górach sypnie śniegiem, spadnie go do jednego-trzech centymetrów. Będzie to śnieg mokry. Na termometrach zobaczymy od 10 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej do 20 st. C na Suwalszczyźnie. Powieje umiarkowany wiatr, okresami w porywach osiągnie do 60 kilometrów na godzinę. Będzie przeważnie zachodni lub południowo-zachodni.

  Pogoda na 5 dni

  Nowy tydzień przyniesie zmienne zachmurzenie. Na południu chmur będzie sporo i tam niewykluczone są opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 15 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 20 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  Miejscami tylko 14 stopni

  Wtorek będzie pogodny na północy i zachodzie kraju. W pozostałych regionach zachmurzenie okaże się duże, popada deszcz. Termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą od 15 st. C na Podkarpaciu do 18 st. C na Pomorzu. Powieje słaby i umiarkowany, a okresami silniejszy wiatr z kierunków zmiennych.

  Środa zapowiada się pogodnie tylko na zachodzie. Na pozostałym obszarze kraju będzie pochmurnie, spodziewamy się też opadów deszczu. Temperatura wyniesie od 14 st. C na Podkarpaciu do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Prawie wszędzie deszcz

  Czwartek będzie pogodny tylko na Pomorzu. W pozostałych regionach będzie pochmurnie, popada deszcz. Termometry wskażą od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, a okresami silniejszy północno-zachodni wiatr.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W niedzielę chłodniejsze atlantyckie powietrze zaczęło wypierać afrykański żar. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...