Informacje
 • Pogoda na dziś: otwórzcie okna, słońce chętnie was odwiedzi

  28-03-2020 08:06 Biomet będzie korzystny
  Pogoda na środę 27.05 tvnmeteo.pl

  Aura dopisze. Choć nie będziemy mogli się nią nacieszyć tak, jakbyśmy chcieli, to pogoda i tak pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Sobota będzie na ogół słoneczna, jedynie w kotlinach karpackich możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. C na Pomorzu i Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje ze wschodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność pojawi się w południowo-wschodnich regionach. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a biomet będzie korzystny.

  Pogoda Warszawa

  DZIEŃ: słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Po południu barometry wskażą 1004 hPa.

  Pogoda Poznań

  DZIEŃ: słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. Po południu barometry pokażą 1007 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  DZIEŃ: słonecznie. Temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 1018 hPa.

  Pogoda Wrocław

   

  DZIEŃ: słonecznie. Temperatura minimalna sięgnie 16 st. c. Wiatr ze wschodu będzie słaby i umiarkowany. Po południu barometry wskażą 1002 hPa.

  Pogoda Kraków

  DZIEŃ: słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie po południu osiągnie 989 hPa i spada.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...