Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 16°C 15°C 2°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Kapryśna lipcowa pogoda. Deszcz, burze i coraz wyższa temperatura

  17-07-2019 15:07 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Co nas czeka w pogodzie? TVN24

  W najbliższych dniach w wielu regionach Polski prognozowane są przelotne opady deszczu. Mogą pojawić się też burze - lokalnie z gradem. W weekend temperatura wzrośnie do 30 stopni Celsjusza.

  W czwartek na Suwalszczyźnie, Podlasiu i Lubelszczyźnie przelotnie popada deszcz, może też zagrzmieć. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 22 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni, w porywach burzowych rozpędzi się do 80 kilometrów na godzinę.

  Do 30 stopni

  Zapowiada się pogodny piątek. Tylko na zachodzie i południu Polski przelotnie popada deszcz i mogą pojawić się burze - lokalnie z gradem. Temperatura maksymalna wyniesie od 24 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni, w porywach burzowych powieje z prędkością do 80 km/h.

  W sobotę na wschodzie i północy kraju przelotnie popada deszcz, może też zagrzmieć. Lokalnie podczas burz może spaść grad. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 25 st. C na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, w porywach burzowych rozpędzi się do 90 km/h.

  Deszczowa aura

  Na niedzielę synoptycy prognozują przelotne opady deszczu i burze - lokalnie z gradem. Termometry pokażą maksymalnie od 26 st. C na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W porywach burzowych może osiągnąć prędkość do 90 km/h.

  Pogodna aura w poniedziałek będzie tylko na zachodzie kraju. W pozostałych regionach przelotnie popada deszcz, mogą pojawić się burze - lokalnie z gradem. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany powieje z północnego zachodu. W porywach burzowych rozpędzi się do 90 km/h.

 • Jaka tam kapryśna, susza jest
  Sytuacja byłaby dużo lepsza gdyby tak nad całą Polską solidnie popadało przez dobę.
  ~Nick /2019-07-17 22:04

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...