Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 13°C 15°C 2°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Dużo słońca, ale też przelotne opady i burze. Najgoręcej zapowiada się niedziela

  27-06-2019 15:22 Prognoza pogody na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Najbliższe dni upłyną pod znakiem pogodnej aury. W niektórych rejonach mogą jednak wystąpić opady deszczu, a nawet burze.

  W piątek będzie pogodnie, tylko na wschodzie mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 20 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje  umiarkowany wiatr północno-zachodni, który na wschodzie osiągnie w porywach prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  Trochę deszczu, trochę słońca

  Sobota przyniesie na Suwalszczyźnie przelotne opady deszczu, w innych regionach będzie jednak słonecznie. Termometry pokażą maksymalnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Dolnym Śląsku. Z północnego zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany.

  Czeka nas słoneczna niedziela, z temperaturą od 28 st. C na Suwalszczyźnie do 33 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje wiatr słaby i umiarkowany z południowego zachodu.

  Może pojawić się burza

  W poniedziałek może przelotnie popadać, a na południu - zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 25 st. C na Pomorzu do 31 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z zachodu, w porywach burzowych rozpędzając się do 80 km/h.

  Wtorek przyniesie pogodną aurę na Dolnym Śląsku. Poza tym mogą wystąpić przelotne opady deszczu, a na wschodzie burze. Maksymalna prognozowana temperatura to od 22 st. C na Pomorzu do 27 st. C na Podkarpaciu. Z północnego zachodu powieje wiatr słaby i umiarkowany, który w porywach burzowych może rozpędzić się do 80 km/h.

 • Koniec sielanki na plażach Bałtyku
  Czy to oznacza, że Polacy ponownie zaczną myśleć o planowaniu przyszłych wakacji nad M.Śródziemnym?.Początek sezonu urlopowego,a tu takie szokujące załamanie pogody na początku lipca.Wyjazd nad Bałtyk zawsze stawiał pytanie: trafimy na słońce,czy deszcz? Wygląda na to, że wczasy nad polskim morzem, to ciągle duże ryzyko.Nic się nie zmieniło.
  ~Lech /2019-06-28 01:41

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...