Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: deszczowe chmury obejmą prawie cały kraj

  13-11-2018 06:09 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na czwartek tvnmeteo.pl

  Wilgotno, ale ciepło będzie we wtorek w Polsce. Opady deszczu ominą tylko niektóre regiony.

  We wtorek w większości regionów Polski spadnie deszcz. Opady będą postępować od Pomorza w głąb kraju. Pogodna aura dopisze jedynie na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie i Podlasiu. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Pomorzu do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje z południa i południowego zachodu, na ogół słabo i umiarkowanie. Wysoko w górach wiatr będzie silniejszy.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się w pasie od Warmii i Mazur do Sudetów. Na północy i zachodzie odczujemy chłód, a w pozostałej części kraju komfort termiczny. Biomet okaże się zróżnicowany - w przeważającej części Polski będzie niekorzystny, a na wschodzie i południowym wschodzie neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Wieczorem spadnie deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 14 st. C. Powieje z południa, słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie spadnie do 1009 hPa.

  POZNAŃ

  Przelotne opady deszczu. W najcieplejszej chwili temperatura wyniesie 14 st. C. Wiatr powieje z południowego zachodu, słabo i umiarkowanie. Po południu barometry pokażą 1009 hPa.

  GDAŃSK

  Mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Temperatura nie przekroczy 11 st. C. Wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego, okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie spadnie do 1018 hPa.

  WROCŁAW

  Rano pogodnie, po południu może być deszczowo. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego zachodu. W południe barometry pokażą 1007 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Temperatura dojdzie do 17 st. C. Powieje z południa, słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie spadnie do 997 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...