Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 7°C 19°C 2°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: cała Polska deszczowa. Poczujemy chłód

  12-11-2017 06:36 Termometry wskażą od 4 do 8 stopni

  W ciągu dnia pojawią się oady deszczu

  Foto: Flickr (CC BY 2.0)/Magnus D, Film: TVN Meteo

  Niedziela zapowiada się pochmurno. W ciągu dnia w całym kraju prognozowane są okresowe opady deszczu. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  W ciągu dnia niebo będzie na ogół zachmurzone. Prognozuje się również opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie, przez 6 w centrum kraju i na Podkarpaciu do 8 stopni na Pomorzu Zachodnim. Południowo-zachodni, umiarkowany wiatr w porywach dojdzie do 35-50 km/h.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w ciągu dnia najwyższa będzie na południu kraju, gdzie przekroczy 80 procent. 70 proc. nie przekroczy zaś w pasie od północy Ziemi Lubuskiej po Warmię i Podlasie. Pogoda w całym kraju wywrze niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Niebo będzie pochmurne, ale z przejaśnieniami. Okresami popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 6 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach dojdzie do 35-50 km/h. Powieje z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 992 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Okresami wystąpią opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie do 6 st. C. Umiarkowany, południowo-zachodni wiatr w porywach osiągnie prędkość do 35-50 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe barometry odnotują 993 hPa.

  GDAŃSK

  Będzie pochmurno z przejaśnieniami. Okresami popada deszcz. Termometry odnotują maksymalnie 6 st. C. Południowo-zachodni, umiarkowany wiatr osiągnie porywy do 35-50 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1000 hPa.

  WROCŁAW

  Niebo będzie pochmurno. Okresami popada deszcz. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Południowo-zachodni, umiarkowany wiatr w porywach powieje do 30-45 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 992 hPa i rośnie.

  KRAKÓW

  Pochmurno. Okresami popada deszcz. Termometry odnotują maksymalnie 7 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany. W porywach osiągnie prędkość do 30-45 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 980 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Kolejna już tej wiosny wizyta zimna z północy zacznie się w świąteczny poniedzia...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...