Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 1°C 0°C Deszcz przechodzący w śnieg
zwiń
Informacje
 • Polska praży się na plaży

  12-07-2011 19:30 Internauta stał się naszymi oczami nad Morzem Bałtyckim
  Polska praży się na plaży

  Tłumy plażowiczów w Pobierowie

  Kontakt24/@Tomasz_Stolz

  Wtorkowa pogoda rozpieszczała turystów wypoczywających na plażach zachodniego Pomorza. – Na plaży rajska sielanka! Gry i zabawy, tańce, siatkówka, lody i piłki i latawce. Dla każdego coś innego – relacjonuje Tomasz_Stolz, autor serwisu fotorelacja.com.

  - Po nieco chłodniejszym poniedziałku, wtorek rozpieszcza upałami. Na plaży w Pobierowie wyraźnie czuć unoszący się w powietrzu przyjemny zapach olejków do opalania. Dobrze widać, kto dopiero przyjechał, a kto ma już za sobą kilka dni pobytu na Wybrzeżu Rewalskim. Odcienie skóry od biurowej bieli, poprzez indiańską czerwień, po czekoladowy brąz – Polacy są bardzo różni i mienią się kolorami, co doskonale widać na plaży - relacjonuje @Tomasz_Stolz.

  - Temperatura powietrza w cieniu wynosi we wtorek 26 st. C, w słońcu 37 st. C, na niebie głęboki błękit, a pod nim Bałtyk rozgrzany do 20 st. C! Stan morza 0 stopni w skali Beauforta. Na plaży rajska sielanka! Gry i zabawy, tańce, siatkówka, ciepłe naleśniki, zimna kawa, lody, popcorn, chłodne piwo, piłki i latawce – dla każdego coś innego! Przede wszystkim jednak czyste i piękne plaże wybrzeża Bałtyku! Tu drobnoziarnisty piasek ma jasny kolor, a woda w morzu pierwszą klasę czystości. Nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają wykwalifikowani ratownicy - dodaje @Tomas_Stolz.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...