TVN24 | Świat

Meghan Markle napisała książkę dla dzieci. "The Bench" ukaże się w czerwcu

TVN24 | Świat

Autor:
asty
Źródło:
PAP

Książka dla dzieci napisana przez Meghan, księżną Sussexu, ukaże się w czerwcu. Wydawca Random House Children's Books poinformował we wtorek, że "The Bench", czyli "Ławka", ma opowiadać o relacji między ojcem a synem na podstawie więzi jej męża, brytyjskiego księcia Harry'ego, z synem pary Archiem.

Książka przedstawia zróżnicowaną grupę ojców i synów oraz ich wspólnie spędzone chwile. Jak podał wydawca, powstała ona na podstawie wiersza, który Meghan napisała dla Harry'ego z okazji jego pierwszego Dnia Ojca. "Ten wiersz stał się tą opowieścią" - poinformowała Meghan w oświadczeniu.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

Ilustracje "oddają ciepło i radość"

"Christian (Robinson, ilustrator książki) dołożył piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami a synami z różnych środowisk. Ta reprezentacja była dla mnie szczególnie ważna, a Christian i ja ściśle współpracowaliśmy, aby przedstawić tę szczególną więź" - dodała.

Książka ukaże się 8 czerwca. Meghan Markle będzie można usłyszeć w audiobooku. Archie w czwartek kończy dwa lata. Meghan i Harry spodziewają się drugiego dziecka, dziewczynki.

Autor:asty

Źródło: PAP