21. edycja konkursu EY Przedsiębiorca Roku. "Ruszyła rekrutacja kandydatów"

Autor:
kris/ams
Źródło:
TVN24 Biznes
Jarocki o 21. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku
Jarocki o 21. edycji konkursu EY Przedsiębiorca RokuTVN24 BiS
wideo 2/17
TVN24 BiSJarocki o 21. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku

- To jest, chciałbym wierzyć w to, najbardziej renomowany, najbardziej chyba znany w Polsce konkurs dla przedsiębiorców - stwierdził w TVN24 BiS Marek Jarocki, audytor konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Dodał, że "to jest ważne, bo to nie jest konkurs dla firm". Ruszyła rekrutacja kandydatów do 21. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku.

- To jest konkurs dla przedsiębiorców, osób zajmujących się biznesem, osób z charyzmą i dodam: polskich przedsiębiorców, którzy później startują na arenie międzynarodowej, reprezentują nasz kraj - podkreślił Jarocki.

Wyjaśnił, że "jesteśmy w momencie, gdy ruszyła rekrutacja kandydatów".

Jak podano na stronie organizatora, "przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w konkursie wysyłają zgłoszenie wypełniając formularz on-line", a "kandydat może także zostać zgłoszony przez inną osobę, np. współpracownika, dostawcę lub członka rodziny".

Wyjaśniono, że "zgłoszenia należy składać za pomocą formularza elektronicznego", przy czym "termin nadsyłania wszystkich aplikacji upływa 30 czerwca 2023 roku".

- Można zgłaszać się w różnych kategoriach. Konkurs dotyczy tak naprawdę trzech kategorii - trzy nagrody przyznajemy. Po pierwsze Produkcja i usługi - to jest nasza "sztandarowa", największa kategoria. Nowe Technologie/Innowacyjność i Nowy Biznes - to są dwie pozostałe kategorie. Więc wszystkich przedsiębiorców, wszystkie przedsiębiorczynie w Polsce zapraszamy do tego, żeby się zgłaszać - zaznaczył Jarocki.

O konkursie EY Przedsiębiorca Roku

Na stronie organizatora konkursu możemy także przeczytać, że "EY Przedsiębiorca Roku to jedyna na tak dużą skalę międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie", a "konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm prywatnych".

"W Polsce, od 2003 roku niezależne Jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Każdego roku zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów" - podano.

Dodano także, że "dzięki wieloletniej tradycji EY Przedsiębiorca Roku to także silna społeczność dająca wszystkim kandydatom wyjątkową możliwość budowania relacji i rozwoju swojej firmy".

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 BiS na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kris/ams

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości