Hokejowa drużyna TVN24 gra z WOŚP 

Autor:
ft//rzw
Źródło:
TVN24
Hokejowa drużyna TVN24 gra z WOŚP
Hokejowa drużyna TVN24 gra z WOŚPTVN24
wideo 2/21
TVN24Hokejowa drużyna TVN24 gra z WOŚP

Hokejowa drużyna TVN24 rozegra mecz z drużyną Artystów. Cały dochód z pokazowego spotkania zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. - Mamy opracowaną taktykę niepowtarzalną. To jest taktyka tylko na ten mecz: zebrać jak najwięcej pieniędzy - powiedział Dariusz Łapiński, reporter "Faktów" TVN. 

Mecz towarzyski między drużyną hokejową TVN24 i Przyjaciółmi a drużyną Artystów rozegrany zostanie w sobotę 4 lutego w Tychach. Cały dochód z pokazowego spotkania zostanie przeznaczony na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

31. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Przedstawiciele drużyny TVN24 gościli w niedzielę w studio WOŚP w Warszawie. Reporterka "Faktów" TVN Arleta Zalewska przyznała, że najważniejszą osobą w zespole jest bramkarz. - Tak to jest w tym hokeju, że my jeździmy, próbujemy, a on na końcu broni, broni najlepiej i dzięki temu wygrywamy prawie zawsze - powiedziała.

Reporter "Faktów" TVN Dariusz Łapiński zdradził, jaką taktykę na spotkanie obierze zespół TVN24. - Mamy opracowaną taktykę niepowtarzalną. To jest taktyka tylko na ten mecz - zebrać jak najwięcej pieniędzy - powiedział.

31. Finał WOŚP

31. Finał WOŚP odbywa się pod hasłem "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Zebrane środki zostaną przeznaczone na walkę z sepsą.

Transmisja 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w niedzielę od godziny 6 do północy na antenie TVN24 i w TVN24 GO. Relację na żywo można też śledzić w portalu tvn24.pl.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ft//rzw

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości