TVN24 | WOŚP 2022

Jak wpłacić pieniądze na WOŚP 2022 bez wychodzenia z domu?

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
tmw//mro
Źródło:
tvn24.pl
Jerzy Owsiak zaprasza do wzięcia udziału w 30. Finale WOŚP
Jerzy Owsiak zaprasza do wzięcia udziału w 30. Finale WOŚPWOŚP
wideo 2/21
WOŚPJerzy Owsiak zaprasza do wzięcia udziału w 30. Finale WOŚP

Jak wesprzeć WOŚP bez wychodzenia z domu? To pytanie jest ważne szczególnie teraz, w czasie pandemii COVID-19, kiedy około miliona osób jest na kwarantannie. 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę.

TVN GRUPA DISCOVERY JEST GOSPODARZEM I PARTNEREM 30. FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany jest pod hasłem "Przejrzyj na oczy", a środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Oto najprostsze sposoby, jak wesprzeć WOŚP bez wychodzenia z domu.

30. Finał WOŚPWOŚP/fot. Łukasz Widziszowki

Najprostszym sposobem - jak informuje Fundacja - jest przekazanie darowizny za pośrednictwem strony WOŚP. Tak można wspomóc Orkiestrę jednorazowo bądź ustawić cykliczne - na przykład comiesięczne - wsparcie.

Ważną częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są aukcje "Rzeczy od serca", za którymi stoją gwiazdy kultury, sportu, mediów, a także politycy.

Bieganie z Kuligowską, auto od Chajzera, plecaki z "Azji Express". Gwiazdy grają dla WOŚP

Można dokonać bezpośredniej wpłaty na rachunek bankowy: 88 1140 1010 0000 5244 4400 1130. W przypadku osób, które chciałyby zrobić przelew z zagranicznego konta należy dodać dopisek: BREXPLPWMBKIBAN PL.

Osoby z zagranicy mogą wspierać Orkiestrę również dzięki PayPal. Całoroczne konto Fundacji to: 14 1140 1010 0000 5244 4400 1007.

Na stronie Siemashop.pl można kupić orkiestrowe gadżety, w ten sposób wspierając akcję. Natomiast stronie siepomaga.pl można dorzucić się do "wirtualnej skarbonki" WOŚP lub założyć własną.

Pomóc można też przez telefon - wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565 (koszt: 5 zł netto, czyli 6,15 zł z VAT). Pieniądze można też wpłacić za pośrednictwem aplikacji 30. Finału WOŚP, która jest dostępna na systemy iOS i Android.

W aplikacji mobilnej Allegro możemy również zakupić Wirtualną Puszkę. Orkiestrę wesprzemy także, robiąc zakupy przez internet za pośrednictwem aplikacji FaniMani.

Wszystkie informacje na temat wspierania Orkiestry można znaleźć na stronie internetowej: wspieraj.wosp.org.pl.

ZOBACZ SPECJALNY SERWIS #WOSPwTVN24

30. Finał WOŚP

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna. W poprzednich 29 edycjach fundacja zebrała na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia ponad półtora miliarda złotych, które przeznaczyła na zakup ponad 67 tysięcy urządzeń. W czasie ubiegłorocznego Finału zebrano blisko 211 milionów złotych, co jest najwyższą kwotą w historii organizacji.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to organizacja pozarządowa ciesząca się - według badań przygotowanych przez Grupę IQS, a opublikowanych w styczniu 2021 roku - największym zaufaniem społecznym w Polsce. 84 proc. badanych wskazało, że ufa Fundacji WOŚP - w tym z czego 52 proc. badanych określiło, że zdecydowanie ma zaufanie do Orkiestry, a 32 proc. - raczej ma zaufanie.

Autor:tmw//mro

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: WOŚP/fot. Łukasz Widziszowki

Pozostałe wiadomości