TVN24 | WOŚP 2022

30. finał WOŚP. Głos Michała Żebrowskiego w telefonie. Aktor o aukcji

TVN24 | WOŚP 2022

Autor:
tas/adso
Źródło:
tvn24.pl
Michał Żebrowski nagra spersonalizowany dzwonek dla zwycięzcy aukcji WOŚP
Michał Żebrowski nagra spersonalizowany dzwonek dla zwycięzcy aukcji WOŚPTVN24
wideo 2/3
TVN24Michał Żebrowski nagra spersonalizowany dzwonek dla zwycięzcy aukcji WOŚP

Jerzy Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczą nas wszystkich - powiedział na antenie TVN24 Michał Żebrowski, aktor i dyrektor Teatru 6. piętro. Po prostu chcemy coś zrobić razem - dodał, mówiąc o swoim wkładzie w 30. finał WOŚP.

- Zawsze się włączamy w akcję, licytujemy, na przykład vouchery do teatru. Ja, osobiście, licytuję na Allegro nagranie moim głosem dzwonka czy powitania w telefonie – powiedział w TVN24 Michał Żebrowski.

ZOBACZ NASZ SPECJALNY SERWIS WOŚP 2022 W TVN24 >>>

- Jerzy Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczą nas wszystkich. Po prostu chcemy coś zrobić razem, niezależnie od tego, jak dzielimy się na co dzień w przekonaniach, chcemy pomagać - dodał aktor, podkreślając, że to, co robi WOŚP jest wzruszające.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Podkreślił, że pomysł Wielkiej Orkiestry jest czymś, co "wyszło z Polski, jest niezależne, niepodległe". - Mam nadzieję, że nikt nam tego nie odbierze - powiedział dyrektor Teatru 6. piętro. - Cieszę się i chcę, żebyśmy pobili kolejny rekord - wyraził nadzieję.

Żebrowski zachęcał do wzięcia udziału w licytacji. - Nie będę się oszczędzał i, naprawdę, dam z siebie 102 procent – przekonywał.  

30. finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia. Orkiestra zagra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Autor:tas/adso

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości