Sernik Dawida Podsiadły dla WOŚP przekroczył kolejną granicę 

TVN24 | WOŚP 2021

Aktualizacja:
Autor:
kb,
akw/kab,
adso
Źródło:
TVN24
Dawid Podsiadło na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawił "sernik á la Podsiadło"sernik.dawidpodsiadlo.pl
wideo 2/35
sernik.dawidpodsiadlo.plDawid Podsiadło na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawił "sernik á la Podsiadło"

Dawid Podsiadło wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "sernik á la Podsiadło". Artysta własnoręcznie upiecze zwycięzcy licytacji trzy serniki i osobiście dostarczy na terenie Polski. W poniedziałek po południu sernik wart był już ponad 30 tysięcy złotych. W celu promocji aukcji Dawid Podsiadło i Klaudiusz Sevković nagrali specjalny program "Telezakupy Bambo".

Dawid Podsiadło co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem na aukcję przekazał własnoręcznie upieczony "sernik á la Podsiadło". Są to właściwie trzy serniki, które artysta osobiście dostarczy zwycięzcy licytacji na terenie Polski. W poniedziałek po południu aukcja warta była już ponad 30 tysięcy złotych.

Podsiadło: licytujemy sernik, dzwonicie do mnie, przyjeżdżam

Do promocji całej akcji nagrał specjalny program, który poprowadził wraz z Klaudiuszem Sevkoviciem. - Jestem tak podekscytowany. Jak to mówią, jak leży na krysztale, wygląda wspaniale - mówi w nagraniu Podsiadło.

- Licytujemy sernik, dzwonicie do mnie, mówicie "Dawid, dzisiaj mam imieniny, za dwa dni chciałabym urządzić z tej okazji w weekend imprezę, brakuje mi ciasta". Przyjeżdżam, rozmawiamy, ale nie zapominajmy o najważniejszym - ta licytacja wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - tłumaczy piosenkarz.

W "Telezakupach Bambo" pojawiły się też "opinie" od zadowolonych klientów, w których wcielili się: Karolina Norkiewicz, Michał Kempa, Wojciech Fiedorczuk i Radosław Kotarski. - Już następnego dnia po tym, gdy spróbowałem sernika Podsiadło od Podsiadły, szef zaproponował mi podwyżkę, potem swoją posadę, a teraz sam jestem właściciel dwóch przetwórni. Jeżdżę czerwonym Ferrari i pijam tylko Chardonnay - tak jeden z nich opisuje sernik Podsiadły.

- Powiem ci Dawid, że twój serniczek to petarda - komentuje z kolei Klaudiusz Sevković.

Termin przekazania wygranej odbędzie się po wcześniejszych ustaleniach obu stron, najpóźniej do dnia 20 grudnia 2021 roku.

- Ja dowiozę go wtedy, kiedy będziecie sobie tego życzyli. To może być za tydzień, za dwa, za miesiąc, to może być nawet pod koniec roku. Ważne, żeby wylicytować, bo te pieniądze trafiają na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zaznacza jeszcze raz Podsiadło.

Dawid Podsiadło zadzwonił do Szkła Kontaktowego i opowiedział o serniku, który przekazał na aukcję WOŚP TVN24/FACEBOOK/DAWID PODSIADŁO

29. Finał WOŚP

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem "Finał z głową" zbiera środki na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP, z którego fundusze zostaną przeznaczone na laryngologię. Za zgromadzone w tym roku pieniądze Fundacja WOŚP zamierza zakupić specjalistyczny sprzęt, m.in. wyposażenie laryngologicznych sal operacyjnych.

29. FINAŁ WOŚP - RELACJA TVN24.PL

W poprzednich 28 edycjach fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia łącznie ponad miliard złotych.

Autor:kb, akw/kab, adso

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: sernik.dawidpodsiadlo.pl