Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Złamany pantograf zatrzymał tramwaje

Ulice

Awaria pantografu
Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plAwaria pantografu

Na rondzie Starzyńskiego w tramwaju linii 28 złamał się pantograf. Przez prawie godzinę wstrzymany był ruch w obu kierunkach. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami.

- Ruch został puszczony - poinformował około 9.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Korki tramwajowe powoli się rozładowują - dodał.

Awaria pantografu

Do awarii pantografu w tramwaju linii 28 doszło około 8.00. Na miejscu były służby tramwajowe.

Utrudnienia dla pasażerów

Ruch tramwajowy w obu kierunkach został wstrzymany. - Musimy poprawić sieć - poinformował Michał Powałka. - Tramwaje nie kursują od ronda Starzyńskiego do ronda Żaba oraz ul. Jagiellońską - dodał.

- Panuje tutaj straszny chaos. Pasażerowie są bardzo zdenerwowani. tTramwaje nie kursują w żadnym kierunku - relacjonował po 8.00 Zieliński. - Tramwaje Warszawskie starają sie jak najszybciej usunąć awarię, jednakże z minuty na minutę sytuacja pogarsza się - dodał.

Utrudnienia dla pasażerówtargeo.pl

su//ec

Pozostałe wiadomości