Ulice

Zderzenie na skrzyżowaniu. Fiata aż obróciło

Ulice

Zderzenie na Grzybowskiej
Kontakt 24Zderzenie na Grzybowskiej

Zderzenie dwóch samochodów u zbiegu Grzybowskiej i Żelaznej. Renault uderzyło w fiata cinquecento, który wjechał na skrzyżowanie prawdopodobnie na czerwonym świetle. - Jedna osoba została ranna - poinformowała policja.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę zamontowaną w samochodzie jednego z Reporterów 24. Na filmie widzimy renault, które jedzie Grzybowską w kierunku Towarowej. U zbiegu z Żelazną zatrzymuje się przed sygnalizacją, na której zapala się czerwone światło. Kiedy sygnał zmienia się na zielony, kierowca rusza. W tym momencie na skrzyżowanie wjeżdża niespodziewanie także białe cinquecento. Jedzie od Prostej, w kierunku Chłodnej.

Policja: jedna osoba ranna

Renault uderza w fiata, który - w wyniku zderzenia - obraca się wokół własnej osi, tuż przed przejściem dla pieszych, którym idzie człowiek. Renault odjeżdża, lecz na nagraniu widzimy, że kawałek metrów dalej zjeżdża na pobocze i zatrzymuje się.

O zdarzenie zapytaliśmy policję. Monika Brodowska z sekcji prasowej komendy stołecznej poinformowała, że doszło do niego około godziny 19. - Jedna osoba została ranna - powiedziała. kw/b

Pozostałe wiadomości