Wypadek w Nadarzynie. Najpierw wjechał w tył jednego auta, później czołowo zderzył się z kolejnym

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Wypadek w Nadarzynie

Do wypadku doszło w poniedziałek po południu w Nadarzynie. Zderzyły się łącznie trzy auta, a dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Jeden z kierowców był nietrzeźwy.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, samochody zderzyły się na ulicy Pruszkowskiej.

Potwierdziła to policja. - Do zdarzenia doszło około godziny 13.20. Pojazd marki Fiat poruszał się ulicą Pruszkowską, jadąc z Nadarzyna w kierunku Strzeniówki. Nie dostosował prędkości i uderzył w tył nissana. Następnie zjechał na przeciwległy pas, uderzając czołowo w pojazd marki Skoda - przekazała nam po godzinie 14 Karolina Kańka, rzeczniczka pruszkowskiej policji.

Wypadek w Nadarzynie Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Policjantka dodała, że osobom podróżującym nissanem nic się nie stało. - Do szpitala został zabrany kierujący ze skody i jedna osoba z fiata. Nie znamy stanu trzeźwości tych osób, ponieważ policjanci przyjechali na miejsce w momencie, kiedy karetki pogotowia zabrały już poszkodowanych do szpitala. Będzie od nich pobierana krew na zawartość alkoholu - podsumowała Kańka. Wskazała też, że utrudnienia na ulicy Pruszkowskiej, na wysokości Akacjowej.

O godzinie 15 Kańka przekazała, że są już znane wstępne wyniki badań osób, które trafiły do szpitala. - Kierujący skodą był trzeźwy, natomiast osoba z fiata miała trzy promile - podała policjantka. Zastrzegła jednak, że wciąż trwają czynności.

Wypadki w Warszawie

W wypadku poszkodowanych zostało kilku kolarzy
W wypadku poszkodowanych zostało kilku kolarzyTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/15

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości