Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na Jagiellońskiej. Policja: jeden z kierowców ma ponad trzy promile alkoholu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie z udziałem nietrzeźwego kierowcy na Jagiellońskiej
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie z udziałem nietrzeźwego kierowcy na Jagiellońskiej

Na ulicy Jagiellońskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak informuje policja, jeden z kierowców jest nietrzeźwy - ma ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymała go osoba podróżująca drugim autem biorącym udział w tej kolizji.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter poinformował o zderzeniu na skrzyżowaniu Jagiellońskiej z Batalionu Platerówek na Pradze Północ. - Zderzyły się dwa samochody. Jeden z kierowców miał być mocno pijany - dowiedział się Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Te informacje potwierdziła nam policja. - O godzinie 14 na wysokości Jagiellońskiej 65 zderzyły się dwa samochody: hyundai i renault. Z wstępnych informacji wynika, że kierujący tym drugim pojazdem jest nietrzeźwy - ma ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu - powiedział Jarosław Florczak z komendy stołecznej.

Później wyjaśnił, że pijany został ujęty przez jedną z osób podróżujących hyundaiem: - Ta osoba musiała prawdopodobnie poczuć, że kierowca renault jest nietrzeźwy i nie pozwoliła mu się oddalić z miejsca zdarzenia. W czynności włączył się też dzielnicowy z Białołęki, który akurat przejeżdżał ulicą Jagiellońską. Później przekazał on zatrzymanego policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości