Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Zderzenie przy węźle Konotopa. A2 i S2 stanęły w korku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Relacja z miejsca zdarzenia przy węźle KonotopaTVN24
wideo 2/3
Zderzenie dwóch samochodów przy węźle Konotopa

Dwa samochody zderzyły się na trasie S8 przy węźle Konotopa. Policja podała, że dwie osoby zostały poszkodowane.

Do wypadku doszło około godziny 14.30 za węzłem Konotopa na jezdni trasy S8 w kierunku Białegostoku. - Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane - podaje Bartosz Maciąg ze straży pożarnej.

Na miejsce przyjechały karetki i cztery zastępy straży pożarnej.

Więcej informacji o zdarzeniu podała później Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego: - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą wjechał w tył poprzedzającego go citroena. Obaj kierowcy zostali przebadani pod kątem obecności alkoholu, są trzeźwi. Dwie osoby, które uskarżały się na ból w okolicach szyi, zostały przewiezione do szpitala. Chodzi o kierowcę i pasażera citroena.

Były utrudnienia w ruchu.

- Jest bardzo duży korek na trasie S2 i A2. Cały ruch z tych dwóch tras idzie jednym pasem, bo w miejscu, gdzie te trasy się łączą, kierowcy mają do dyspozycji tylko ten jeden pas - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl