Przygotuj się na:

UROCZYSTOŚCI, PRZEMARSZE - ZMIANY W KOMUNIKACJI

Ze względu na planowane w piątek zgromadzenia publiczne, a także uroczystości związane z 82. rocznicą agresji sowieckiej na Polskę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre linie autobusowe zostaną skierowane na objazdy. Jak informuje ZTM, utrudnienia wystąpią również w niedzielę.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Woli. "Jedna osoba pojechała do szpitala"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Zderzenie na Towarowej

Na skrzyżowaniu Towarowej i Wolskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak podała policja, jedna osoba trafiła do szpitala. Przejezdny jest tylko jeden pas w kierunku ronda Daszyńskiego.

Do zderzenia doszło przed godziną 7 na skrzyżowaniu Towarowej i Wolskiej. - Skoda najechała na tył opla. Na miejscu są trzy załogi policji, w tym jedna wypadkowa, która dokonuje pomiarów i robi dokumentację, więc najprawdopodobniej mamy do czynienia z wypadkiem, a nie kolizją - mówi reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Dodaje, że na miejscu jest jedna karetka. Druga akurat odjeżdżała, kiedy nasz reporter przyjechał na miejsce. Policja potwierdza, że jedna osoba z opla trafiła do szpitala.

Są utrudnienia w kierunku ronda Daszyńskiego. - Dwa pasy ruchu są zablokowane jadąc od alei "Solidarności" w kierunku Daszyńskiego. Można przejechać tylko środkowym pasem, ale wbrew pozorom nie ma bardzo dużych utrudnień na miejscu - zaznacza Zieliński.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl