Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Zderzenie trzech samochodów na S8. Korek miał kilka kilometrów

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  mp/r
  Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plZderzenie trzech samochodów na trasie S8

  Trzy pojazdy zderzyły się na S8 za zjazdem w ulicę Księcia Janusza. Kierowcy stanęli w kilkukilometrowym korku na trasie.

  Do kolizji doszło około godziny 8 na jezdni w kierunku Poznania. - Zderzyły się dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy - poinformował Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

  Jak doprecyzowała później Beata Czyszczoń z KSP, zderzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. - Nikomu nic się nie stało, a kierowcy byli trzeźwi - przekazała policjantka.

  Reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak ostrzegał kierowców przed utrudnieniami na S8. - Przez jakiś czas zablokowane było pobocze i lewy pas. Na trasie utworzył się duży korek, który sięga aż wysokości ulicy Wysockiego - relacjonował.

  Utrudnienia po zderzeniu trzech samochodów na trasie S8
  Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

  tvnwarszawa.pl

  mp/r