Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na trasie S8, jedno auto się zapaliło

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Jedno auto zapaliło się po zderzeniu
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plJedno auto zapaliło się po zderzeniu

Po zderzeniu dwóch samochodów na trasie S8 jeden z nich się zapalił. Jak przekazała stołeczna straż pożarna, jedna osoba została przekazana pod opiekę pogotowia ratunkowego.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter doprecyzował, że do zderzenia doszło na trasie S8 na wysokości Mickiewicza. - Zderzyły się dwa samochody. Jeden się zapalił - przekazał nam początkowo Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała o zderzeniu na trasie S8 pomiędzy węzłami Marymoncka a Wisłostrada. Z komunikatu drogowców wynikało, że ranna została jedna osoba. Potwierdził to później Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej. - Samochód zapalił się po zderzeniu z drugim autem. Jedna kierująca źle się czuje, uskarża się na ból w klatce piersiowej. Znajduje się pod opieką pogotowia ratunkowego - powiedział strażak około godziny 21.50.

Po zderzeniu były spore utrudnienia w ruchu. GDDKiA informowała, że ruch w kierunku Białegostoku odbywał się tylko jednym pasem.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości