Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Karambol w Rembertowie. Policja: jedna osoba została ranna, jedna się oddaliła

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plPięć aut zderzyło się na skrzyżowaniu Marsa i Żołnierskiej

Na skrzyżowaniu Marsa i Żołnierskiej zderzyło się pięć aut. Jak informuje policja, jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia. Pogotowie transportowało też jedną osobę do szpitala.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński poinformował, że na skrzyżowaniu Marsa i Żołnierskiej w Rembertowie doszło do zderzenia kilku samochodów osobowych. Z jego relacji wynikało, że jedna osoba oddaliła się z miejsca zdarzenia, pozostawiając tam auto.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Te informacje potwierdziła nam policja. - Około godziny 14.15 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu na tym skrzyżowaniu. Uczestniczyło w nim pięć aut: mercedes, nissan, alfa romeo, mazda i mini. Jedna osoba z mazdy została przetransportowana do szpitala, natomiast kierowca alfy romeo oddalił się z miejsca zdarzenia - powiedziała Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Zaznaczyła przy tym, że pozostali na miejscu kierowcy byli trzeźwi. - Są utrudnienia w ruchu w stronę Rembertowa - ostrzegła też policjantka.

Zderzenie na skrzyżowaniu Marsa i ŻołnierskiejMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Informowaliśmy też o zderzeniu trzech aut na trasie S8:

Kolizja na trasie S8
Kolizja na trasie S8Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości