Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na Białołęce. "Nietrzeźwy jeden z kierowców"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie dwóch aut na Białołęce

Na skrzyżowaniu Modlińskiej i Płużnickiej doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Po zbadaniu kierowców okazało się, że jeden był nietrzeźwy.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 19.25. Osobowy seat zderzył się z osobowym samochodem marki Lexus. Po zbadaniu okazało się, że nietrzeźwy był jeden z kierowców – przekazał nam Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak doprecyzował, chodzi o kierującego seatem. - Miał niespełna półtora promila alkoholu w organizmie – dodał policjant.

Zaznaczył, że zablokowany jest jeden pas Modlińskiej w kierunku Legionowa.

Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl relacjonował z kolei, że policjanci zakuli nietrzeźwego kierowcę w kajdanki. - Został zaprowadzony do policyjnego radiowozu – przekazał.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl