Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na krajowej "50". "Jechał autem osobowym z dzieckiem, zderzył się z tirem"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plSamochod osobowy zderzył się z ciężarowym na DK 50

Na krajowej "50" doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarowym. Tym pierwszym podróżował mężczyzna z dzieckiem. Strażacy musieli wyciąć go z auta. - Został zabrany do szpitala z obrażeniami kończyn dolnych - przekazał rzecznik grójeckiej straży pożarnej.

Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 50 na wysokości miejscowości Lasopole (gmina Chynów). Jak powiedział reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, tir zderzył się tam z samochodem osobowym.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE 

- Doszło do zderzenia boczno-czołowego samochodu osobowego z ciężarowym. Tym pierwszym autem podróżował 40-letni mężczyzna z 10-letnim dzieckiem. Był przytomny, ale uskarżał się na bóle dolnych kończyn, więc strażacy musieli ewakuować go z samochodu. Został on zabrany przez pogotowie ratunkowe właśnie z obrażeniami dolnych kończyn - mówił nam po godzinie 18 Marcin Błoński z grójeckiej straży pożarnej.

Dodał, że dziecko prawdopodobnie nie ma większych obrażeń. Kierujący ciężarówką również nie jest poszkodowany.

Były bardzo duże utrudnienia w ruchu. Krajowa "50" była po wypadku zablokowana w dwóch kierunkach. Na miejscu działały wszystkie służby.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl